Praca: Programista C/Linux (systemy wbudowane)

Dla naszego klienta, firmy tworzącej systemy teleinformatyczne – polowe i stacjonarne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista C/Linux (systemy wbudowane)
Miejsce pracy: Warszawa
Opis Stanowiska:
  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux
  • projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych
  • opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
  • opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C
  • bardzo dobra znajomość języka C
Mile widziane:
  • znajomość języka C++

  • znajomość narzędzi GNU Toolchain (GCC, MAKE, GDB)

  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)

  • znajomość języka Python w stopniu podstawowym

  • znajomość technologii sieciowych TCP/IP

  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (BASH/ZSH)

Oferujemy:
  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)