Praca: Programista .Net

Programista .Net

PRACA W PEŁNI ZDALNA

  • Poziom: mid/senior
  • Forma zatrudnienia: B2B/Umowa o pracę.
  • Rekrutacja: zdalna
  • Praca: 100% zdalna.
Stack technologiczny:
  • CI/CD processes, Docker, Kubernetes and Azure DevOps (w zależności od projektu)
  • Narzędzia: Visual Studio Professional 2022, ReSharper, Rider, dotUltimate – do wyboru
  • Metodyka pracy: Scrum/Kanban (w zależności od projektu)
Główne obowiązki:​
  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących w systemach Medicover
  • Pisanie czystego kodu, zgodnie z zasadami SOLID
  • Pisanie testów jednostkowych oraz innych automatycznych
  • Dbanie o stałą poprawę jakości, w szczególności poprzez dobre praktyki, przeglądy kodu, standaryzację i automatyzację
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Udział we wdrożeniach
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka C# (.NET Core i .NET Framework) - min 3 lata doświadczenia
  • Zrozumienie zasad czystego kodu i wzorców projektowych (clean code principles and design patterns)
  • Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania SOA i tworzeniu Web API
  • Znajomość Microsoft SQL Server (lub podobnych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych) i Entity Framework
  • Znajomość procesów CI/CD, Docker, Kubernetes i Azure DevOps
  • English na poziomie komunikatywnym (min B2)
Mile widziane:​
  • Event Sourcing, Event Driven Architecture,
  • DDD, Azure Service Bus
  • Microsoft Entra ID
  • Pasja do nauki i rozwoju
Oferujemy:​
  • Zatrudnienie w oparciu o prace/B2B
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"